איגוד ערים כנרת אירח את תלמידי בית הספר אמי"ת למסע התנדבותי

איגוד ערים כנרת אירח את תלמידי כיתוב ז'-יב' מבית הספר 'אמי"ת טכנולוגי' בירושלים, למסע התנדבותי, חינוכי ומעצים שארך יומיים והתקיים הודות ל"נירים". העמותה שמה לה למטרה לשלב בני נוער בסיכון לתוך החברה. שימת דגש יתרה ניתנה על פעילויות שטח שמהוות חלק בלתי נפרד בתהליך החינוכי. העמותה הוקמה לזכרו של רס"ל ניר קריצ'מן ז"ל (23) שנפל בקרב באזור שכם.
ניר ז"ל התנדב בעמותה לקידום נוער ואהב לטייל בחיק הטבע. בעמותה פועלים כפר הנוער 'נירים' לנערים שנפלטו ממסגרות ופרויקט "נירים בשכונות" לנערים במצב סוציו-אקונומי נמוך.

דניאל וקנין רכז 'שביל סובב כינרת' באיגוד ערים כינרת אמר: "ערכנו לתלמידים קבלת פנים בחוף אמנון, ולאחר מכן יצאנו עם מדריכי איגוד ערים כנרת, לעין עייש, אתר טבע קסום על שביל סובב כינרת. החניכים תרמו באופן משמעותי לטיפוח וסידור השביל, ניקו וגזמו לאורכו, ובסיום המסע ערכו שיח לזכרו של ניר ז"ל עם אביו פניאל קריצ'מן ששיתף את הנערים בסיפור על בנו והודה להם על ההתנדבות בעבודה בשביל סובב כינרת. גם אנחנו מאחלים לנערים הנפלאים הצלחה בדרכם ובמסע האישי שלהם, יישר כוח!"

צילום: איגוד ערים כנרת | בצילומים- תלמידי בית ספר אמי"ת טכנולוגי, פניאל קריצמן ודניאל וקנין | יש אישור הורים לפרסום צילומי הילדים