משפחות פיינרמן וחוחלוב מעפולה- קטפו את שני המקומות הראשונים (!) בתחרות המקצועית לדייג ספורטיבי למשפחות שהתקיימה בחוף דוגית של איגוד ערים כינרת ביזמת עמותת "ישראפיש"

משפחות פיינרמן וחוחלוב חתמו ייצוג מרשים לעיר עפולה, לאחר שקטפו את שני המקומות הראשונים (!) בתחרות המקצועית לדייג ספורטיבי למשפחות- "אבא אמא ואני – משפחת דייגים", שהתקיימה בכינרת ביזמת עמותת "ישראפיש" ובאירוח של איגוד ערים כינרת בחוף דוגית השקט.
את המקום הראשון כבש צוות 'ניקה בייטס'- אבא ולדימיר פיינרמן (41) והבן מייקל (14), לאחר שתפסו את המשקל הרב ביותר של דגים, עם התוצאה של 13.225 ק"ג של קרפיונים. למקום השני הגיע צוות 'ניקה קארפ'- אבא אנטון חוחלוב (48), אמא נטליה (51) והבת ויקטוריה (15), עם תוצאה של 11.450 ק"ג.

התחרות, בהשתתפות 14 משפחות מכל רחבי הארץ, עם ילדים מגיל 6 ועד 18, המצוידות בציוד דייג מקצועי, נמשכה לאורך 30 שעות רצופות! כולל לינת המשתתפים באוהלים על החוף. למשפחות הוקצו מתחמי דייג מדודים ומסומנים על ידי שופטי התחרות, אשר רק בהם היה ניתן לשהות ולדוג, לאורך כל שעות התחרות. חשוב לדעת כי הדגים שנתפסו, נשקלו על ידי שופטים מקצועיים ולאחר השקילה הוחזרו למי הכינרת!

עידן גרינבאום יו"ר איגוד ערים כינרת וראש מועצה אזורית עמק הירדן: "איגוד ערים כינרת מברך את עמותת 'ישראפיש' והיו"ר אנדריי מזלין, והמשפחות, אשר קיימו תחרות למופת, ופתחו בהצלחה רבה את עונת תחרויות הדייג הספורטיבי בכינרת המלאה והיפה" אומר גרינבאום ומוסיף: "אנו שמחים לארח את תחרויות הדייג מדי שנה בחופים השקטים של האיגוד, במטרה לעודד אירועי חורף בכינרת, אגם שאינו קופא לעולם ועל כן מהווה אבן שואבת לדייגי הספורט מכל העולם, בעיקר בעונת החורף. אני מודה למנהל חופי האיגוד אריה סגרון, למנהל חוף דוגית אהרון בן נעים וצוות החוף, פקחי האיגוד וכל מי שסייע להצלחת התחרות".

אנדריי מזלין יו"ר עמותת "ישראפיש" לדייג ספורטיבי בישראל: "השנה הייתה היענות גדולה של משפחות, התחרות המשפחתית הפגישה גם את הילדים, הקטנים והגדולים עם תרבות וחווית הדייג הספורטיבי, הפופולארית באירופה. בהמשך עונת החורף נקיים בכינרת תחרויות נוספות לדייג ספורטיבי לבוגרים מקצועיים, 13-16 בדצמבר 2022 תחרות גביע 'מועדון ישראפיש', ב-22-27 בינואר 2023 תתקיים אליפות ישראל בדייג ספורטיבי, וב-22-25 בפברואר 2023 תחרות סיום העונה, גביע 'מועדון ישראפיש'".